Wypożyczalnia samochodów Pilzno

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Pilzno

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Pilzno. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Pilzno. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Pilzno

Wynajem samochodu Pilzno
Wynajem aut Pilzno

Plzen, czy Pilzno, miasto w Plzen Region zachodniej części Republiki Czeskiej. Miasto liczy 172.932 (2010) mieszkańców. Znajduje gdzie cztery rzeki Radbuza, Mže, Uhlawy i Úslava spotykają, ca. 90 km na zachód od Pragi.

Miasto jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym i gospodarczym centrum zachodniej Republice Czeskiej, i ma również ważną uniwersytet. Miasto ma 20 km podziemnego tunelu, który jest wśród najdłuższych w Europie Środkowej. Część z tej sieci jest otwarte dla publiczności na wycieczki mniejszej niż 1 km, a do głębokości 12 metrów.

Miasto znane jest na całym świecie ze swoich browarów, które produkują piwo. Browar został założony w 1839 roku, a personel bawarski piwowar Josef Groll który wyprodukował pierwszy nowoczesny piwo Pilsner w październiku 1842 roku. Jasne, złote piwo za sensacją. Popularną atrakcją turystyczną jest zwiedzanie do piwa browaru Pilznoský Prazdroj.

Miasto zostało pierwszy znany jak zamek w 976 Pilzno stało się ważnym ośrodkiem handlowym, a Sąd Miejski 1292. Najważniejsze zabytki w Pilźnie są gotyckiej Katedry św Bartłomieja, założony pod koniec lat 1200-tych. Wieża ponad 100 m jest najwyższy w Republice Czeskiej. Hall od renesansu i drugiej największej synagogi są inne atrakcje.

Najbliższe główne lotnisko Karlowe Wary Airport znajduje się 72 km od centrum miasta.Václav Havel w Pradze Lotnisko znajduje się 89 km od Pilzna.