Wypożyczalnia samochodów Piteå

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Piteå

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Piteå. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Piteå. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Piteå

Wynajem samochodu Piteå
Wynajem aut Piteå

Piteå jest szwedzkim miasto i gmina w północno-wschodniej Norrbotten Szwecji Położony w Pite älvs gniazdka w Zatoce Botnickiej.Start do 22.913 mieszkańców (2010), w miejscowości, która jest centrum administracyjnym gminy Piteå

Ze względu na położenie w Zatoce Botnickiej jest miasto popularny kurort latem, stanowiąc pół turystyki Nordbottens. Piteå Havsbad jest obszar rekreacyjny położony jest 10 km na południe i jest znany przede wszystkim ze swojej 5 km Long Beach. Jest też park wodny, duży camping i centrum aktywności.

Jeśli chodzi o kulinarne atrakcje Piteå słynie pitepalt, danie składające się z ziemniaków kulki z mielonym wieprzowym. Piteå ma bogate życie kulturalne, i jest znana z festiwalu Piteå tancerz i i śmiech, PDOL, który przyciąga zarówno krajowych jak i zagranicznych artystów ostatnim tygodniu lipca każdego roku.

W 1911 roku otwarto linię kolejową Älvsbyn-Piteå kolejowej i to prowadzić do zwiększonej imigracji. Także w ostatnich latach migracja do wsi i gminy. Piteå tradycyjnie miał silny przemysłu leśnego, a port ma również znaczenie. Gmina jest ważnym ośrodkiem zarówno w dziedzinie badań i produkcji odnawialnych źródeł energii.

Struktura centrum pochodzi z późnego 1600 roku i koncentruje się wokół Placu Ratuszowego. Najstarszą budowlą jest kościół z 1686 roku. Na głównej ulicy są dwa główne centra handlowe.

Najbliższe główne lotnisko jest poza Pitea Luleå Airport znajduje się 56 km na północ.