Wypożyczalnia samochodów Piza

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Piza

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Piza. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Piza. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Piza

Wynajem samochodu Piza

Wynajem aut Piza

Piza znajduje się w Toskanii regionie północnych Włoch, i ma około 90.000 mieszkańców (2010).Miasto położone jest w szczególności na rzekę Arno – 10 km od ujścia na Morze Liguryjskie.

Piza jest ważnym węzłem komunikacyjnym dla północnych Włoszech, a także jest ważnym ośrodkiem handlowym i wysyłka. Wielu turystów odwiedza Piza i jego uniwersytet (założony w 1343) ma około 60.000 studentów.

Piza jest znana na całym świecie ze swojej Krzywej Wieży – “Torre Pendente di Piza” – który został zbudowany w latach 1175/50. Wieża ma 55 metrów wysokości na jednej stronie i 56 metrów wysokości na drugiej. Jest to okazja dla publiczności, aby na wieżę.

Krzywa wieża w Pizie jest “Piazza del Duomo” (Plac Katedralny) lub “Piazza del Miracoli” – w pobliżu głównych kulturalnych, religijnych i centrum turystyczne. Miejsce to jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tutaj można również zobaczyć Pisakatedralen “Duomo di Piza” z 1100s, okólnik Baptistry białego marmuru z 1150-tych i cmentarz – który został złożony w 1278 roku.

Miasto ma też kilka interesujących muzeów – w tym “Museo del Opera del Duomo” – muzeum katedry z eksponatów rzeźb i obrazów.

Miłośnicy sztuki powinni również odwiedzić Muzeum “di San Matteo” – sztuki i muzeum znajduje się w klasztorze “San Matteo”.

Miasta lotnisko – Piza International Airport – “Galileo Galilei” – położony 3 km na południe od centrum miasta.

Menu