Wypożyczalnia samochodów Florencja

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Florencja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Florencja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Florencja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Florencja

Wynajem samochodu Florencja

Wynajem aut Florencja

Florence znajduje się w północnych Włoszech, i jest stolicą regionu i na prowincji Toskanii.Miasto liczy około 400.000 mieszkańców (2009), które znajdują się po obu stronach rzeki Arno, na przedgórzu Apeninów.

Florencja jest jednym z wiodących miast kultury i ośrodkach turystycznych, a także jest ważnym ośrodkiem handlowym i finansowym dla regionu. Miasto – który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – słynie ze wspaniałych zbiorów sztuki, jej zabytkami i piękną architekturą z końca średniowiecza.

Liczba mostów na rzece Arno łączy dzielnice razem, a najbardziej znany jest “Ponte Vecchio” z 1345 – gdzie można znaleźć liczne stoiska biżuterii.

Jedną z największych atrakcji słynnej katedry florenckiej “Santa Maria del Fiore” z późnych 1200-tych. Katedra kopuła (która jest ok.. 100 metrów) jest od 1461. Poza katedrą jest replika posągu Michała Anioła “Dawid”, który jest również warto odwiedzić.

Pozostałe atrakcje turystyczne w mieście to Campanile (dzwonnica) z marmuru z 1358, piękne ośmioboczna chrzcielnica (dåpskirken) z 1180 z jego 3 drzwi znanych brązu, twierdza Forte di Belvedere, mury miejskie z końca 1200s i Galerii Uffizi – który jest jednym z najbardziej znanych na świecie muzeów sztuki. Tutaj można obejrzeć wystawę prac tworzona przez takich Giotto, Rafael, Leonardo da Vinci i Michał Anioł.

W okolicy Florencja słynie z pięknych krajobrazów i wielu turystów znaleźć drogę w góry, gdzie są wspaniałe widoki na miasto.

Miasta International Airport – Aeroporto di Florencja – “Peretola” – położony 10 km na północny zachód od centrum miasta.

Menu