Wypożyczalnia samochodów Portimao

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Portimao

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Portimao. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Portimao. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Portimao

Wynajem samochodu Portimao
Wynajem aut Portimao

Portimao znajduje się w południowej Portugalii Ocean Atlantycki.Miasto ma 45.000 mieszkańców (2011), i jest jednym z najbardziej popularnych celów turystycznych w Wybrzeżu Algarve.Poza tym, miasto jest ważnym ośrodkiem portugalskiego sektora rybackiego.

Portimao jest znany z długich, piaszczystych plaż, okazyjnie rozbite przez jakiegoś całkiem specjalnej formacji skał i jaskini. Jaskinie można dotrzeć łodzią, i są popularne miejsca.

W ostatnich latach, Portimao miał szybko rosnącą popularność jako miejsce wypoczynku, szczególnie dla bogatych północnych Europejczyków. Miasto wyróżnia się jako nowoczesny rekreasjonsby z kosmopolitycznej czuć, i wielu by scharakteryzować lokalizację i rajem dla miłośników przyrody.

Istnieje wiele działań w Portimao. Wśród ofert najczęściej są dolphin watching i wycieczki statkiem – szczególnie w jaskiniach nad morzem, ale także wzdłuż rzeki Arade, która ma swoje ujście w Portimao. Innym działaniem, które jest typowe Portimao, jest golf. Istnieje kilka pól golfowych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Inaczej Portimao typowe miasto handlowe, w którym znajduje się wiele sklepów, szczególnie w obszarze buty, torebki i kosmetyki. Jeśli chcesz doświadczyć południowo-portugalską nocnego, atmosfera w Praia da Rocha zalecane. Nie szerzy nocne, ma też swoje własne kasyno. Praia da Rocha znajduje się na obrzeżach Portimao – 2,8 km na południe od centrum miasta.

Najbliższe lotnisko jest Faro Airport, położony 70 km na wschód od miasta Portimao.