Wypożyczalnia samochodów Porto Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Porto Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Porto Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Porto Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Porto Lotnisko

Wynajem samochodu Porto Lotnisko
Wynajem aut Porto Lotnisko

Porto Airport – „Francisco de Sá Carneiro” (OPO) – to lotnisko położone 11 km na północny zachód od centrum portugalskim mieście Porto.Jest trzecim co do wielkości lotnisko w Portugalii (po Lotnisko w Lizbonie i Faro Airport ), i obsługuje ponad 6 milionów pasażerów rocznie.

Porto Airport został otwarty w 1945 roku i od tego są regularne loty do wielu miejsc w Europie. Firma, która jest najwięcej lotów do iz tego lotniska, irlandzki Ryanair niska linia lotnicza.

Aby dostać się z lotniska do centrum Porto, można metrem lub autobusem, który Aerobus odjeżdża co pół godziny. Zatrzymuje się przy wszystkich hotelach głównych. Można w inny sposób korzystać regularnie autobusem lub taksówką.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Porto, kilka międzynarodowych agencji wynajmu samochodów, ich filii w hali przylotów na lotnisku – w tym Avis, Budget, Europcar, Hertz, krajowym i Sixt.

Porto Airport posiada kilka restauracji, a wybór kawiarni i sklepów różnych (w tym cło) należy uznać za dobrze. Istnieją również sklepy w budynku terminalu sprzedaży lokalnych produktów z północnej Portugalii.Nie ma hoteli na lotnisko, ale wybór Porto jest bardzo dobra.