Wypożyczalnia samochodów Poznań

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Poznań

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Poznań. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Poznań. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Poznań

Wynajem samochodu Poznań
Wynajem aut Poznań

Poznań to miasto z około 560.000 mieszkańców (2008), położone nad Wartą, w centralnej Polsce – w połowie drogi między Warszawie i Berlinie.Poznań jest jednym z najważniejszych polskich miast przemysłowych – i to także ma wielkie znaczenie jako centrum handlowe, kulturalne i edukacyjne. Oto przykład w tym słynnego Uniwersytetu Adama Mickiewicza, który ma ponad 130.000 studentów.

Poznań jest jednym z najstarszych miast w Polsce, i to na wysokości ich mocy – w tym jako pierwsza siedziba – w 1200s. Ośrodek leżał na prawym brzegu. Ostatecznie, nowsze, niemieckie miasto zbudowano na lewym brzegu – i tutaj było centrum władzy w 1500, w ramach Poznańskiej rozkwitu następnym. W 1793 miasto znalazło się w zaborze pruskim, a od 1919 roku należy do Polski. Podobnie jak wielu innych polskich miast, Poznań mocno zniszczony podczas 2-sze World War II – ale było w pierwszych latach powojennych całkowicie przebudowany.

Wiele atrakcji znajduje się w Poznaniu na Starym Mieście. Oto stary, średniowieczny rynek z ratuszem z 1300 roku o swojej obecnej elewacji jest od 1500.

Stare Miasto również Gorka Palace, kompleks budynków z 1500s jak Domy miasta Muzeum Archeologiczne. Przez inne instytucje kultury, wymienia się: stunning Biblioteka Raczyńskich z 1800 roku, specjalny Muzeum Instrumentów Muzycznych, Stary Pałac Królewski (który obecnie mieści się muzeum sztuki) oraz Zamek Cesarski – pałac wybudowany w 1910 do niemieckiego cesarza Wilhelma II. Obecnie służy jako muzeum kultury i historii.

Poznański Najsłynniejszą budowlą jest imponujący Piotra i Bazylika św Pawła, który jest najstarszą polską katedrą (rozpoczęte już w 900S).

Inaczej Poznań znany jest gospodarzem dwóch najbardziej popularnych polskich wydarzeń kulturalnych – roczny Festiwal Teatralny Malta i Henryk Wieniawski Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy, odbywają się co pięć lat.

Najbliższe lotnisko jest Henryk Wieniawski Airport, położony 7 km na zachód od centrum miasta.