Wypożyczalnia samochodów Praga

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Praga

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Praga. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Praga. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Praga

Wynajem samochodu Praga
Wynajem aut Praga

Praga leży na północny zachód od Republiki Czeskiej, jest stolica kraju.Miasto znajduje się w dawnej prowincji austriackiej Czech, i ma około 1,2 mln mieszkańców (2012). Rzeka Vltava (Wełtawa) dzieli miasto na pół.

Praga jest w Czechach administracyjnym i kulturalnym centrum – a miasto jest siedziba Parlamentu, rządu, prezydenta i National Bank. Odkąd Średniowiecze Praga stała się ważnym centrum handlu i komunikacji, a także w przeszłości był jednym z najważniejszych europejskich ośrodków kultury. Praga ma obecnie wiele teatrów, opery, sale koncertowe i muzea.

Praga ma jedne z najlepszych w Europie zachowanych budowli i miasta od średniowiecza i 1600, i jest uważana za jedną z największych na świecie najpiękniejszych miast.

Stare Miasto – „Stare Mesto” – jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, i istnieje wiele zabytków, atrakcji turystycznych.Niektóre z najbardziej znanych jest gotycki ratusz i kościół Tyn – zarówno z 1300 roku, a także dzwonnica z czasów średniowiecza – ze słynnym zegarem astronomicznym.

Pozostałe atrakcje turystyczne to Most Karola – jeden z najstarszych mostów w kamieniu w 1300 roku, Muzeum Narodowe – z jego naturalnych i kulturowych zbiorów historii, Teatr Narodowy, Muzeum Sztuki – ze słynnej kolekcji szkła, jak i nowoczesnej dzielnicy Nove Mesto – z Wenzelplassen („Vaclavske namesti”) – która jest szeroka aleja, i głównych dzielnic Pragi.

Zamek Królewski na Hradczanach dzielnicy od 1300 roku jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Pradze. Jest to również klasztor św George 925 lat i gotycka Katedra św Wita z 1300 roku.

Również dzielnica żydowska Josefov dzielnicy również zalecane wizytę. Dzielnica ma sześć synagog ocalałych, najstarszy pochodzi z 1200s. Jest też cmentarz żydowski i kilka muzeów.

To także wielkie zakupy w Pradze, a miasto słynie z różnych klubów – z pubów, barów i klubów nocnych.

Lotnisko Lotnisko Praga – Ruzyne jest 16 km na północny zachód od centrum miasta.