Wypożyczalnia samochodów Praia Da Rocha

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Praia Da Rocha

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Praia Da Rocha. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Praia Da Rocha. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Praia Da Rocha

Wynajem samochodu Praia Da Rocha
Wynajem aut Praia Da Rocha

Praia Da Rocha jest plaża na obrzeżach miasta Portimao na wybrzeżu Algarve w południowej Portugalii.Plaża jest długości 1,5 km – i jest jednym z najlepszych i najbardziej popularnych w regionie Algarve.

Nazwa Praia da Rocha („Rock The Beach”) jest to, że plaża okresowo podzielone przez kamienie i ogromne skały o różnych rozmiarach i formacje. Niektóre z nich są do 20 metrów. Turyści z całego świata przyjeżdżają tutaj w dużych ilościach każdego roku.

Przy plaży znajdują się liczne restauracje, dyskoteki, kluby nocne i bary – co przyczynia się do nocnego dużej i zróżnicowanej oferty w dzień iw nocy w czasie sezonu turystycznego. Miejsce ma także własny kasyno. W hotelach i sklepy są blisko siebie, co sprawia, Praia da Rocha popularnym centrum nie tylko dla rekreacji, ale również do robienia zakupów.

Chociaż może to być zatkane turystów w Praia da Rocha, wydają rzadko tłoczno – co jest spowodowane, że plaża jest nie tylko długa, ale również bardzo szeroka. Wzdłuż plaży, za skałami jest długa aleja Tomás Cabreira, gdzie większość hoteli, barów i sklepów znajdują. I na koniec alei znajdziemy witryny główną historyczną atrakcją – Zamek Santa Maria de Ribamar z około 1700 roku. Został zbudowany jako obronę piratów, a od góry jest wspaniały widok na plażę.

Mówi się, że Praia da Rocha jest jedną z regionu Algarve miejscach najbardziej fotografowane, i tu cała inwestycja Turystyka na wybrzeżu Algarve rozpoczęła się w 1930 roku.

Najbliższe lotnisko jest Faro Airport, położony 72 km na wschód od Praia da Rocha.