Wypożyczalnia samochodów Québec

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Québec

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Québec. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Québec. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Québec

Wynajem samochodu Québec
Wynajem aut Québec

Québec jest stolicą prowincji Quebec leżącego na wschód od Kanady.Miasto liczy 516.622 mieszkańców (2011). Większość populacji ma francuskiego jako języka ojczystego.

Jest to jedna z najstarszych na północy Ameryki Północnej miasta Meksyku, a tylko na wodzie wciąż nienaruszone.Stare Miasto Quebec (Vieux Quebec) został powołany, aby być częścią światowego dziedzictwa UNESCO w 1985

Miasto zostało założone przez Samuela de Champlain w 1608 roku. Québec to druga najstarsza europejska osada w Ameryce Północnej, który jest nadal w użyciu. Quebec jest jednym z miejsc w Kanadzie najważniejszych dla turystów i jednym z niewielu miejsc w kraju, gdzie można uzyskać poczucie historii. Stare miasto jest otoczone przez stałych i nienaruszone murami i basztami. Wiele budynków w obrębie murów są od czasu zgodnie z francuskim rządów kolonialnych (1603-1763), jeden z nich jest Bazylika Notre Dame du Québec. Chateau Frontenac jest zamek, który został przerobiony na hotel, a tylko jednym z wielu zakwaterowania. Miasto jest głównym studentów z trzech uczelni.

Québec jest również znana jego obchody karnawału w zimie i święto San Juan Bautista. Atrakcje turystyczne znajdujące się w pobliżu miasta są Falls Montmorency i Bazylika Sainte-Anne-de-Beaupre.

Quebec Jean Lesage International Airport znajduje się 11 km na południowy zachód od miasta.