Wypożyczalnia samochodów Recife

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Recife

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Recife. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Recife. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Recife

Wynajem samochodu Recife
Wynajem aut Recife

Recife to stolica stanu Pernambuco w Brazylii.Znajduje się na wschód punktu Brazylii północnowschodniej Brazylii gdzie rzeki Beberibe i Capibaribe spotkać przed opróżnieniem do Oceanu Atlantyckiego. Jego populacja jest 1.555.039 (2012) mieszkańców. Recife oznacza rafę w języku portugalskim i nazywa się ze względu na jego rafy koralowe.

Kolonialne stare miasto słynie z wielu kanałów i 50 mostów, i nazywa brazylijski Wenecji.Stare Miasto znajduje się w centrum miasta, gdzie również większość historycznych i publicznych budynków w mieście. Jest też sam port, jeden z najważniejszych w Ameryce. Recife jest otoczony przez tropikalny las deszczowy, a zwłaszcza w zachodniej części miasta płuc zielony.

Najnowocześniejszych i turystycznej części miasta leży na południu. Jest on zbudowany wokół pięknych naturalnych plaż i jest tam dobry wybór hoteli, restauracji i barów. Główne plaże są Manibu, Pina i Brasília Teimosa. Ponadto lotnisko jest tutaj. Shopping Center Recife jest ogromne centrum handlowe z blisko 500 sklepów i wszystkich 10 teatrów.

Ale to nie tylko turystyka feed Recife na. Istnieją tysiące firm i część miasta nazywa się „digital port” z powodu wszystkich producentów oprogramowania znajdujących się tutaj.

Recife to miasto dla tych, którzy chcą doświadczyć brazylijskiego karnawału. Pre-karnawałowe sezon zaczyna się w grudniu z parady i muzyki na ulicach, podczas gdy prawdziwy karnawał zaczyna się tydzień przed Środą Popielcową. Recife posiada bogatą muzyczną i kilku festiwalach muzycznych w każdym roku.

Recife International Airport znajduje się 11 km od centrum miasta.