Wypożyczalnia samochodów Reykjavik

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Reykjavik

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Reykjavik. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Reykjavik. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Reykjavik

Wynajem samochodu Reykjavik

Wynajem aut Reykjavik

Reykjavik, stolicy Islandii, znajduje się na głowicy Seltjarnarnes półwyspie Faxa. Miasto jest także Islandii kulturalnych i centrum finansowe – a także najważniejsze miasto portowe na wyspie. Ponad 60% populacji Wyspa mieszka w stolicy, która liczy około 120 tysięcy (2010).Miasto sięga końca 800s, ale dopiero w 1801 liczyło tylko ca. 600.

Wśród atrakcji są jego nowoczesne Hallgrimskirkja, który jest największy kościół w Islandii i nowe filharmonia i opera Harpa (inauguracja w 2011). Również Perlan – oryginalna wieża ciśnień, która w 1991 roku została przekształcona w restauracji i muzeum, muszą zostać wymienione. Top jest pokryta szklanej kuli, a tu są wspaniałe widoki na miasto. W przeciwnym razie, Althingi, islandzki parlament budynku z 1881 roku, popularne wśród turystów. Również muzeum narodowe i kulturalne (na którym jest ekscytująca kolekcja pisma) jest warte odwiedzenia.

Głównej ulicy handlowej Laugavegur Raykjavik jest, i trzeba jakieś specjalne wypoczynku, należy wybrać się na wycieczkę do Nautholsvik daleko na południe od miasta, nad brzegiem morza na świecie tylko ogrzewane.

Drugi co do wielkości lotnisko – Reykjavík Airport – główny port lotniczy dla ruchu krajowego, podczas gdy większość międzynarodowego ruchu idzie z Keflavik Airport, które jest ok.. 40 km na południowy zachód od stolicy.

Menu