Wypożyczalnia samochodów Islandia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Islandia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Islandia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Islandia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Islandia

Wynajem samochodu Islandia

Wynajem aut Islandia

Islandia jest drugim co do wielkości wyspa w Europie i republiki w północnej części Oceanu Atlantyckiego, pomiędzy Norwegią i Grenlandii.Pomimo jego obszarze 103.000 km2, nie więcej niż około wylądować 307.000 mieszkańców (2010).O 120 000 z nich mieszka w stolicy Reykjaviku. Inne obszary są Kópavogur, Hafnafjordur i Akureyri.

To jest po prostu, że są zamieszkane wybrzeża, gdyż wnętrze wyspy zdominowany jest przez góry, wulkany i lodowce lavaørkener. Coast Islandzki charakteryzuje fiordy, góry we wnętrzu wzrasta do około 2000 metrów. Najwyższym szczytem jest Hvannadalshnúkur (2 110 m.).Niektóre z wulkanów w Islandii są coraz bardziej aktywni. Najbardziej znanym jest Hekla i Katla. Lodowiec Vatnajökull to drugi największy lodowiec w Europie. Wystarczy Austfonna na Svalbardzie jest większa. Ma powierzchnię ponad 8000 km2.

Jedną z największych atrakcji turystycznych w Vatnajökull na Islandii Parku Narodowego. Popularna jest woda tryskająca gorąca Geysir wiosna, znajdujący się w Haukadalur (gdzie znajduje się również park narodowy). Również Vikings old stuff gdzieś Thingvellir wspomniano – który znajduje się na liście UNESCO światowego dziedzictwa.

Główne lotnisko Islandii jest Keflavik International Airport – znajduje się około 50 km na południowy zachód od stolicy.

Menu