Wypożyczalnia samochodów Rotterdam

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Rotterdam

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Rotterdam. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Rotterdam. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Rotterdam

Wynajem samochodu Rotterdam
Wynajem aut Rotterdam

Rotterdam jest położony na zachód od Holandii nad rzeką Nieuwe Maas – Ok. 25 km od Morza Północnego, i jest drugim co do wielkości miastem (po Amsterdamie ).Miasto położone jest w prowincji Holandia Południowa. Rzeka ma połączenie z Morzem Północnym.

Rotterdam ma 607.000 mieszkańców, a jeżeli obejmują obszar miasta, liczba ludności wzrasta do prawie 1,2 milionów (2010).Rotterdam jest jednym z największych i najnowocześniejszych portów, a także międzynarodowym centrum handlowym. Miasto jest również ważnym węzłem kolejowym i ważnym ośrodkiem kulturalnym.

Rotterdam został poważnie uszkodzony podczas 2. Wojna a jedynie zachowane stare budynki. Spośród nich, gotycki kościół z 1525 Sint Laurenskerk („Grote Kerk”) i ratusz z 1925 roku.

Inne atrakcje turystyczne w Rotterdamie to Art Museum „Boymans van Beuningen” – z bogatą kolekcją sztuki holenderskiej, ogród zoologiczny i botaniczny, muzeum fotografii, architektury, Muzeum, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Morskiego i „Kunsthal Rotterdamie” – ze zmieniającymi eksponaty sztuki.

Wzdłuż plaż rzecznych niew sztucznych Mass piasku – który jest bardzo popularny w lecie.

Rotterdam ma inaczej dobre zakupy i urozmaicone życie nocne. Roczne festiwale i imprezy w mieście – w tym międzynarodowym festiwalu filmowym i Jazz Festival.

Miasta lotnisko – Rotterdam Airport – 8 km na północny zachód od miasta.To jest drugi holenderska największym lotniskiem.