Wypożyczalnia samochodów Holandia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Holandia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Holandia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Holandia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Holandia

Wynajem samochodu Holandia

Wynajem aut Holandia

Holandia jest monarchią, w północno-zachodniej Europie, we wschodniej granicy Niemiec, a na południu Belgii.Na północy i zachodzie, wybrzeża kraju do Morza Północnego. Holandia, o powierzchni 41.526 km kw., nieco mniejszej niż Dania, ale ma prawie cztery razy ludności – co czyni go jednym z najbardziej gęsto zaludnionych krajów. Ludności jest obecnie około 16, 8 milionów (2010).

Oficjalną stolicą Holandii jest Amsterdam (762.000 mieszkańców), która jest także największym miastem kraju – podczas gdy rząd i parlament są zlokalizowane w Hadze (486.000 mieszkańców).Wraz z bardzo ważnego miasta portowego Rotterdam Haga jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców.Inne główne miasta to Utrecht i Eindhoven.

Holandia jest bardzo płaski i jeden z najniżej położonym kraju świata. Znaczna część kraju jest faktycznie poniżej poziomu morza, ale rozbudowany system wałów, zapór i wydm działać jako ochrona przed powodzią. Dekoracje w Holandii jest inaczej zdominowany przez dużych deltach utworzonych przez rzeki Waal, Maas i IJssel – z których wszystkie są “ramiona” Renu.

Holandia jest tradycyjnie znany zwłaszcza dla kraju wiele wiatraków i tulipanów, dla swoich obuwie drewniane i sera produkcji (Gouda i Edam). Holandia jest również domem dla wielu najlepszych europejskich malarzy i filozofów, a kraj ma zatem wiele interesujących muzeów, aby pokazać. W przeciwnym razie, architektury Amsterdamu oraz wszystkie kanały bardzo popularnej miejscowości turystycznej.

Lotnisko Schiphol Amsterdam Niderlandy “największym i Europa 4 Największy port lotniczy.Inne ważne lotniska w Holandii Lotnisko Eindhoven i Groningen Airport Eelde[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Miejsca docelowe

Menu