Wypożyczalnia samochodów Salvador

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Salvador

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Salvador. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Salvador. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Salvador

Wynajem samochodu Salvador
Wynajem aut Salvador

Salvador znajduje się na północny wschód od wybrzeża Atlantyku Brazylii, i jest stolicą stanu Bahia. Miasto leży na półwyspie, u wejścia do zatoki „Bahia de Todos os Santos”. Miasto liczy 2,7 ​​milionów mieszkańców, podczas gdy aglomeracja liczy 3,6 milionów (2010).

Salvador jest ważnym ośrodkiem handlowym i przemysłowym w północnej Brazylii, i ma znaczący portu eksportu.Miasto ma kilka budynków z czasów kolonialnych, a znany jest z bogatego życia kulturowego. W muzeach Salvador w historii – kultura i sztuka oraz karnawał są popularne zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

Centrum Salvador jest podzielony na dwie części, górnej i dolnej. Upper Town „Cidade Alta” znajduje się na 80 metrowym klifie wysokim i są związane z dolnego miasta „Cidade Baixa” z windą transportową „Elevador Lacerda”. W górnej miasta większość turystycznych atrakcji – w tym old town „Pelourinho”, który jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oto seria barokowych kościołów – w tym pięknym „Igreja Sao Francisco” z 1720, wraz ze złoconym wnętrzem.

Inne atrakcje turystyczne w Salvador obejmują pałac „Palacio Rio Branco” z 1549 i „twierdzy Forte de Santo Antonio” z 1598 roku. Ponadto, oferuje piaszczyste plaże, piękne krajobrazy i wiele sklepów.

Salvador International Airport znajduje się 25 km na północny wschód od centrum miasta.