Wypożyczalnia samochodów Sandefjord Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sandefjord Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sandefjord Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sandefjord Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sandefjord Lotnisko

Wynajem samochodu Sandefjord Lotnisko
Wynajem aut Sandefjord Lotnisko

Sandefjord Airport Torp (TRF) znajduje się 8 km na północny wschód od Sandefjord miasta i jest jednym z największych portów lotniczych w Norwegii non-państwowe.To jest własnością i jest zarządzana przez lokalną firmę jako Lotnisko (gdzie Sandefjord i kluczowi gracze Vestfold powiatu). Lotnisko obsługuje około 1,5 mln pasażerów rocznie.

Sandefjord Airport posiada jeden pas startowy, a długość drogi startowej jest 2950 m Około 1,5 mln pasażerów rocznie serwowane tutaj.

Stavanger Lotnisko pierwotnie lotnisko wojskowe, które było otwarte dla lotnictwa cywilnego od 1958 roku.Jednak dopiero w 1997 roku, kiedy irlandzki tanie linie lotnicze Ryanair zaczął wykazywać zainteresowanie Torp, trend się nie rozpoczęła. I to właśnie Ryanair obsługuje obecnie większość tras tutaj – do kilkunastu miejsc w Europie. Ponadto linia lotnicza Norwegian Air i węgierska firma Wizz Air na lotnisko.

Publiczne zakłady są ograniczone, ale jest mały wybór sklepów / kiosków i kilka restauracji i kawiarni w terminalu. Obiekt jest inaczej bezpłatny bezprzewodowy internet, a także sale konferencyjne dostępne na konferencje.

Aby dostać się z lotniska do centrum miasta, można korzystać z autobusem, pociągiem lub taksówką. Wiele również wynająć samochód na lotnisku, a kilka międzynarodowych agencji są tu – w tym Avis, Budget, Europcar, Hertz i Sixt.

Nie ma hoteli na lotnisko, ale oferta zarówno w Sandefjord, Vestfold i innych miast są dobre.