Wypożyczalnia samochodów Sandefjord

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sandefjord

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sandefjord. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sandefjord. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sandefjord

Wynajem samochodu Sandefjord
Wynajem aut Sandefjord

Granbury gmina w Vestfold powiatu – z liczbą ludności około 41600 (2011). W centrum miasta znajduje się na czele fiordu Sandefjord. Z półwyspy Østerøya i gmina Vesterøya ma całkowitą wybrzeża całej 146 km, co wraz z wszystkie plaże zrobić Sandefjord popularny obszar turystycznych i wypoczynku.

Sandefjord graniczy od północy Stokke, na zachodzie do Andebu, w południowo-zachodniej do Larvik i na wschód do fiordu i Tønsberg Tjome.

Sandefjord ma bardzo stary port i było ładowanie miejsce już w 1680 roku. Miasto było znanym spa i basen po jego odkryciu w 1837 siarkową wodę i błoto w okolicy. W 1845 r. miasto było miasteczko, ale wszystko od 1837 gminy. Dostawa i wielorybnictwo to główne branże miasta – i Sandefjord było kraju wielorybniczy prowadzi do połowu wielorybów w Antarktyce zakończony w 1960 roku.

Było kilka ciekawych znaleziska archeologiczne z epoki brązu i Viking okresy w gminie. Najsłynniejszy kawaler stwierdzenie Gokstad statek – pozostałości Viking statku, który został wydobyty w 1880 roku. Ten który został starannie odrestaurowany i jest dziś w Muzeum Łodzi Wikingów w Bygdøy przez Oslo.

Sandefjord jest dziś głównie jako nowoczesnego miasta. Wielki pożar w 1900 r. zniszczył znaczną część starszej architekturze. Centrum również stały się przedmiotem szerokiej regulacji.

Kilka z Sandefjord najsłynniejszych zabytków są lub w sąsiedztwie parku wodnego, w środku miasta, który jest zbudowany na miejscu, gdzie jedna ze starych uzdrowisk świeckich. Tutaj znajdziemy takie miasto landmark – Whaling Monument (prowadzone w 1961 r. przez rzeźbiarza Knut Steen) i wielorybnictwo dom. W pobliżu Whaling Museum – co odbywa się wiele ciekawych wystaw, zarówno dla dzieci i dorosłych. W tym samym obszarze jest również Sandefjord City Museum i Muzeum Morskie – Muzeum i Wharf, można odwiedzić „Gaia”, która jest repliką Gokstad Ship.

Z Sandefjord idzie passasjerfesrje do Strömstad w Szwecji.

Najbliższe lotnisko jest Sandefjord Airport Torp, w odległości 8 km na wschód od miasta.