Wypożyczalnia samochodów Santiago de Chile

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Santiago de Chile

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Santiago de Chile. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Santiago de Chile. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Santiago de Chile

Wynajem samochodu Santiago de Chile
Wynajem aut Santiago de Chile

Santiago, znana także jako Santiago de Chile, jest stolicą Chile.To liczy 4.985.893 mieszkańców (2010), to jest około jedna trzecia populacji Chile.

Oprócz kilku budynków z czasów kolonialnych Santiago ma nowoczesny wygląd. Znajduje się u podnóża Andów i na jasnych dni, gdy miasto jest w najgorszym nękane przez smog, widać góry. Urban jest regularny kwadrat sieci brama z wielu parków i terenów zielonych pomiędzy.

Główna ulica jest szeroka Avenida O’Higgins, najlepiej znany jako Alameda, która biegnie przez miasto. Między tym i Mapocho rzeką, centrum miasta z takimi Plaza de Armas otoczony jest przepięknymi budynków katedry z 1618 i Arcybiskup i Pałac Sprawiedliwości. Kilka przecznic dalej jest pałac prezydencki. Dwa strome porfyrknauser (porfir: skała wulkaniczna), Cerro San Cristóbal i Cerro Santa Lucía, ważne znane marki w mieście.

Santiago w tym kraju jest centrum handlowe i finansowe i miasta wieloaspektowe przemysł odpowiada za ponad 50% całkowitej produkcji przemysłowej w Chile. Miasto jest często nawiedzany przez trzęsienia ziemi, ale oznacza to również, że Chilijczycy są bardzo dobrze przygotowane.

Wiele wykorzystanie Santiago jako punkt wyjścia do wycieczek w Andach. Równie w mieście znajduje się wiele winnic, które warto odwiedzić, ponieważ Chile jest jednym z największych na świecie winnic najważniejszych.

Arturo Merino Benitez International Airport, znany także jako Santiago Airport, położony 20 minut od centrum miasta.