Wypożyczalnia samochodów Santos

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Santos

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Santos. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Santos. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Santos

Wynajem samochodu Santos
Wynajem aut Santos

Portowym mieście Santos znajduje się na południowy wschód od wybrzeża Atlantyku w Brazylii. Miasto położone jest w stanie São Paulo – częściowo na wyspie Sao Vicente, częściowo na kontynencie. Miasto liczy około 420.000 mieszkańców, a aglomeracja (którego nazwa Baixada Santista) liczy 1,7 milionów (2011).

Santos znajduje się 80 km na południowy wschód od największej metropolii Brazylii Sao Paulo (który ma ok.. „S 22 mln mieszkańców w obszarze metropolitalnym).

Santos, w kraju główny port wywozu i wszechstronny przemysł. Miasto jest również ważnym ośrodkiem handlowym i popularnym miejscem turystycznym.

Santos jest znany z pięknych, piaszczystych plaż i ma najdłuższy na świecie Park Beach o 7,3 km. Miasto słynie również z jej kanału miasta, jego muzeum kawy i jego pomnik piłki nożnej na cześć jego najbardziej znanych graczy – w tym Pele.

Inne atrakcje turystyczne to Santos Basilica de Santo Antonio zrobić embar – pochodzi z 1874 roku, City Hall z 1866, Santos Katedra – zbudowana w latach 1909 do 1967 r. oraz Sea Museum „Museu do Mar” – które posiada największą kolekcję muszli. Tu można zobaczyć gigantyczne muszle ponad 1 metr.

Inną popularną atrakcją w Santos, góra Monte Serrat. Można wybrać się kolejką linową lub pieszo po schodach na szczyt (157 m). Od teraz masz fantastyczny widok regionu. Na górze jest także kaplica z początku lat 1600-tych.

Santos inaczej mieć akwarium z ponad 70 różnych gatunków ryb, jak również piękny ogród botaniczny.

Najbliższe lotniska znajdują się w Sao Paulo, gdzie Guarulhos International Airport, w mieście lotniska głównego. Znajduje się 99 km na północ od Santos. Alternatywnie Congonhas Lotnisko 72 km na północny zachód od Santos.