Wypożyczalnia samochodów Sapporo

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sapporo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sapporo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sapporo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sapporo

Wynajem samochodu Sapporo
Wynajem aut Sapporo

Sapporo znajduje się na południowy zachód od wyspy Hokkaido – i to także stolica prowincji Hokkaido. Miasto ma niespełna 2 mln mieszkańców (2010). Sapporo najważniejsze branże turystyka i przetwórstwo spożywcze.Kilka z największych browarów w Japonii znajduje się w Sapporo. Wśród innych staje się znane Piwo Sapporo produkowane tutaj.

Chociaż Sapporo nie wpłynie formalny status miasta aż do 1922 roku, było już jasne, w 1876 roku złożył uniwersytet tutaj. Do 1972 roku miasto było stosunkowo małe, ale w związku z tym Sapporo zlecono organizację Zimowych Igrzysk Olimpijskich w tym roku, postanowiono przekształcić go w głównym mieście. Pośrednim skutkiem miasta olimpijskiego statusu jest roczny Sapporo Snow Festival, takich jak zawiera bardzo popularny konkurs rzeźby lodowej. Sapporo jest wcale vintersportsby typowego, z wielu szans dla różnych nartach.

Wśród zabytków Sapporo to mały drewniany budynek z dzwonnicą w norweskim wzorem z ok. 1870 roku. Funkcjonuje on jako ważnego budynku symbolicznej w mieście. Inaczej świątynia shinto Hokkaido Jinju od 1869 docelowego popularne. Miasto posiada również piękny ogród botaniczny, oraz liczne muzea. Najważniejszą z nich jest Hokkaido Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Miyanomori ølmuseet Sapporo browarów.

Sapporo ma również własne słynne rozrywkowa płaszcze – Sapporo – który jest jednym z największych i najbardziej znanych w swoim rodzaju w całej Japonii.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest New Chitose Airport, które jest ok.. 42 km na południowy wschód od Sapporo.