Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sarajevo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sarajevo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sarajevo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sarajevo

Wynajem samochodu Sarajevo
Wynajem aut Sarajevo

Sarajewo jest stolicą i największym miastem w Bośni i Hercegowinie, a położony jest w centrum kraju.Miasto leży w dolinie – po obu stronach rzeki Miljacka – i jest otoczone górami, (które są częścią Gór Dynarskich). Sarajewo ma około 420.000 mieszkańców, a aglomeracja liczy 664.000.

Sarajewo jest ekonomiczny kraju, handlowym i kulturalnym oraz ważnym węzłem komunikacyjnym. Mimo, że miasto wciąż nosi ślady zniszczeń wojny domowej w 1990, Sarajewo, w ostatnich latach stał się popularnym miejscem turystycznym.

Sarajewo jest znany ze swojej różnorodności religijnej (judaizm, chrześcijaństwo i islam) i jego wielokulturowego społeczeństwa, co jest odzwierciedlone w panoramie miasta. Stolica jest domem dla wielu meczetów – w tym cesarz od 1462, co jest dużą atrakcją turystyczną. Był to pierwszy meczet zbudowany w Sarajewie.

Pozostałe atrakcje turystyczne w mieście to katolickiej katedry z 1889 roku, stare miasto „Bascarsija”, Muzeum Narodowe, turecki dzielnica, Muzeum Historyczne, Muzeum Żydowskie, Vrelo Bosne Park i Gazi-Husrev-Beg Meczet z 1531 – który jest jednym z najwspanialszych przykładów osmańskiego architektury.

Najbliższe lotnisko znajduje się międzynarodowe lotnisko Sarajevo – Butmir, położony 12 km na południowy zachód od miasta.