Wypożyczalnia samochodów Sharm El Sheikh

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sharm El Sheikh

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sharm El Sheikh. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sharm El Sheikh. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sharm El Sheikh

Wynajem samochodu Sharm El Sheikh Wynajem aut Sharm El Sheikh

Egipskie miasta Szarm el-Szejk znajduje się na południowym krańcu Półwyspu Synaj – przy ujściu Zatoki Akaba – i ma około. 35 000 mieszkańców (2010). Miasto ma gładką, ciepły klimat, a zatem jest popularne porze roku.

Sharm el-Sheik był w zasadzie niewielki, mało znaczącą osadą rybacką, jednak w ciągu ostatnich dziesięcioleci, to zbudowany silny się być jednym z Egiptu najbardziej nowoczesnych i popularnych miejsc turystycznych.Luksusowych hoteli są teraz ułożone wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego. Wiele hoteli znajdują się w Naama Bay, kilka kilometrów na wschód od centrum miasta.Wręcz przeciwnie, to jest to, czego można spodziewać się w kraju muzułmańskim, nie ma nocnych klubów w Szarm el-Szejk, w klubach i restauracjach, a także kilka kasyn. Miasto stoi na wiele sposobów, jako nowoczesnej, zachodniej natchnionego turystycznego „getta”.

Sharm el-Sheikh to raj dla nurków z całego świata, głównie z powodu dużych, pięknych raf koralowych u wybrzeży. Ponieważ istnieje kilka miejsc są dość strome i wytrzymała na terenach plażowych wokół miasta, jest zbudowana z dużych obszarów z atrakcyjnymi basenami, wodospady sztucznych, zjeżdżalnie, jacuzzi, itp.

Na samym południowym krańcu półwyspu, znajdziemy park narodowy Ras Mohammed (głowa Mahometa), gdzie znajduje się także duży park wodny, serwowane specjalnie dla dzieci.

Sharm el-Sheikh International Airport znajduje się 18 km na północny wschód od centrum miasta.