Wypożyczalnia samochodów Sheffield

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sheffield

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sheffield. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sheffield. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sheffield

Wynajem samochodu Sheffield
Wynajem aut Sheffield

Sheffield South Yorkshire, jest 4 i wielkości miasto w Anglii.Populacja wynosi około 640 000 (2010) – podczas gdy w populacji regionu South Yorkshire około 1,2 mln EUR.Don Rzeka biegnie przez miasto, i nie ma w tym obszarze było osiedli tu od czasów Wikingów.

Sheffield jest najbardziej znana z produkcji stali. Już w 1300 roku, pierwsza huta powstała – i nadal produkować stal tutaj. Teraz są ze specjalnej stali do noży i narzędzi, miasto jest w szczególności związanych z. W przeciwnym razie istnieje znaczne powielanie w Sheffield.

Premier architektoniczny Sheffield atrakcją jest Piotra i Kościół św Pawła z 1100s. W przeciwnym razie miasto ma tradycyjny teatr, który został ustanowiony w 1897 (odnowiony w 1990) oraz kilka muzeów.

Miasto jest obecnie centrum edukacji i istnieją dwa uniwersytety tutaj, który ma łącznie 40 000 studentów: Uniwersytet Sheffield i Sheffield Hallam University.

Pierwszy na świecie klub piłkarski – Sheffield FC – urodził się w Sheffield z powrotem w 1857 roku. Dwa najbardziej znane kluby w dni Sheffield Wednesday i Sheffield United.

Najbliższe główne lotnisko Leeds Bradford International Airport, położony 75 km na północ od Sheffield i Manchester International Airport (78 km na zachód od Sheffield).