Wypożyczalnia samochodów Skövde

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Skövde

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Skövde. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Skövde. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Skövde

Wynajem samochodu Skövde
Wynajem aut Skövde

Skövde to miasto i siedziba gminy w Skövde Västra Götaland w południowej Szwecji. Skövde znajduje się około 150 km na północny wschód Gothenburg, dwóch szwedzkich jezior największych, Wener i Vättern i liczy 34.466 mieszkańców (2010).

Historia Skövde sięga średniowiecza, ale dlatego, że całe miasto spłonęło w 1759, z wyjątkiem grupy domów nazwie cała kultura park, rezerwat, że niewiele zostało. Farm Helens znajduje się w centrum jest chronione i przekształcony w muzeum. Inne kluczowe lokalizacje są Hertig Johan plac gdzie Bazylika Heleny.

Miasto ma dobre możliwości robienia zakupów, i największe centrum handlowe jest Commerce z 40 sklepów i restauracji znajdujących się w Hertig kwadratów Johan.

Volvo stanowi największymi pracodawcami i ma długą tradycję w Skövde. Ośrodek jest znany z tworzenia najbardziej przemysłowych silników diesla na świecie. A miłośnicy Volvo może mieć wielką przyjemność odwiedzić Volvo w Skövde przemysłowej, a także rozwój Widok do Volvo i historia pokazuje również industrializacji Szwecja od 1850 do chwili obecnej.

Skövde Lotnisko jest około 10 km od Skovde, ale obecnie nie ma innego hit samolot. Najbliższy jest Jönköping Lotnisko znajduje się około 90 km na południe.