Wypożyczalnia samochodów Söderhamn

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Söderhamn

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Söderhamn. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Söderhamn. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Söderhamn

Wynajem samochodu Söderhamn
Wynajem aut Söderhamn

Söderhamn to miasto i gmina w Gävleborg wschodniej Szwecji. Znajduje się w głębi fiordu z Botnika Południowego zwanego Söderhamnsfjärden. Miasto ma 11.761 mieszkańców (2010)

Słynne marki jest Oscar Borg to niewielki zamek z białym wieży zbudowanej w 1895 roku na szczycie wzgórza w pobliżu miasta. Wieża zbudowana jest jako pomnik King Oscar II Szwecji, choć nigdy osobiście król odwiedził miasto.

Miasto zostało założone w 1620 roku i dorastał wokół pistoletów fabrycznej Söderhamns gevärsfaktori który został otwarty w tym samym roku i zamknął 200 lat później.Dziś można odwiedzić Borrhuset należącej fabryki i obecnie przekształcony w muzeum. Inną popularną atrakcją dla zwiedzających jest Söderhamn/F15 Flight Museum Air F 15 F, z którym ma dobre kolekcję starszych samolotów.

Istnieje jeszcze kilka drewnianych budynków w mieście, zwłaszcza w centrum miasta, które jest skupione wokół ulicy handlowej Köpmangatan i Kungsgatan drewnopochodnych. Ze starszych drewnianych budynków może Eleonora Church 1685/92 i Söderhamns Hall, zbudowany 1860/69, jest wymieniona.

Archipelag wysp z jego 500 to kolejna atrakcja, która przyciąga turystów każdego roku. Szczególnie romantyczne Skärså wioska rybacka, popularne.

Söderhamns lotnisko lotnisko regionalne 4 km od centrum Söderhamn. Najbliższe główne lotnisko Sundsvall Sundsvall lotniska, 156 km poza Söderhamn.