Wypożyczalnia samochodów Sortland

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sortland

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sortland. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sortland. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sortland

Wynajem samochodu Sortland
Wynajem aut Sortland

Sortland to miasto i gmina i regionalne centrum Vesterålen w Nordland.

Gmina znajduje się około Sortland cieśniny i obejmuje zachodnią część Hinnøya i wschodnią część Langøya. Żywym 4797 mieszkańców (2012) w mieście.

Sortland jest młodym miastem, od 1997 roku. Dać mu ogólną atmosferę była idea „miasta niebieskim na cieśniny,” miasto budynki zostały pomalowane w odcieniach błękitu, został zwolniony. Literacki ozdoba „font na niebiesko” jest ważną częścią projektu. We współpracy z autora Larsa Saabye Christensen, młodzieży z Vesterålen udział w wysiłku, ująć w słowa, wiersze i teksty na niebieskich fasad. Ale pomysł jest kontrowersyjny, a do tej pory tylko kilka budynków pomalowane w odcieniach niebieskiego.

Vesterålen znana jest jego naturalne piękno z dzikich mórz, gór wysokich, głębokich fiordów i niezliczona ilość wysp, a natura jest najczęstszą atrakcją dla tych Sortland odwiedzają. Sortland Marka jest ładne spacerów zarówno latem, jak i zimą. Jennestad stary handel jest piękne molo z sklepu staromodny, które znajduje się 8 km na północ od centrum Sortland

Sortland to miejsce spotkań Hurtigruten. Southbound zaproszenie na 12.30 i na 03.00 w kierunku północnym. Jednym z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w okolicy to wielorybów, na tych wyjazdów mogą doświadczyć zarówno orki, humbaki, wieloryby Fin i orły.

Najbliższe lotnisko jest lotniskiem dla Sortland w Skagen w Stokmarknes, 23 km od centrum Sortland. Większe lotnisko Harstad / Narvik Airport Evenes jest około dwóch i pół godziny jazdy samochodem.