Wypożyczalnia samochodów Stokmarknes

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Stokmarknes

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Stokmarknes. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Stokmarknes. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Stokmarknes

Wynajem samochodu Stokmarknes
Wynajem aut Stokmarknes

Stokmarknes jest głównym miastem w Hadsel gminie Vesterålen w Nordland. Miasto ma 3198 mieszkańców (2012) znajduje się na Hadseløya.National Highway 82 Stokmarknes Mijający

Miasto jest znane z bycia w domu na szybkie trasy. Oprócz Hurtigruten ASA z siedzibą Stokmarknes, jest także wybrzeże muzeum tutaj gdzie można dostać dobry pomysł Hurtigruten historii.Norwegii najbardziej znaną atrakcją turystyczną i duma ma historię sięgającą 2-cia Lipiec 1893, gdy statek DS Vesteraalen po raz pierwszy zaczęli odcinek Trondheim -Hammerfest.

Urzędy zbyt szybkie trasy polega na czcigodny i starożytny BDS lokalem Vesteraalens, natomiast wybrzeże muzeum zlokalizowane w nowoczesnych obiektach w Hurtigruten dokach. Do muzeum należy też starego pieca MS „wybrzeża” z 1956 Finnmarken która jest cały statek otwarty dla zwiedzających.

Vesterålens piersiach sceneria ma wiele do zaoferowania. To jest, gdzie słynny Fjord Troll w Raftsundet znajduje. Vesterålen ma niewielki luminancji i jest idealny do obserwacji zorzy polarnej. Jedną z głównych atrakcji jest wielorybów. Vesterålen składa się z wielu wysp, małych i dużych, a teren jest idealny do kajakarstwa morskiego. Idylliczne wyspy zapewnić schronienie z oceanu, ale dla tych, którzy chcą być bardziej narażone na zewnętrznej stronie Vesterålen doskonały.

5 km na północ od Stokmarknes Langøya jest Stokmarknes Airport, Skagen. Jest to jedno z najbardziej ruchliwych lotnisk regionalnych.