Wypożyczalnia samochodów Strömstad

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Strömstad

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Strömstad. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Strömstad. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Strömstad

Wynajem samochodu Strømstad
Wynajem aut Strömstad

Strömstad jest miastem i siedzibą gminy o tej samej nazwie w Västra Götaland. Znajduje się w południowo-zachodniej Szwecji 25 mil na południowy zachód od Halden Norwegia.Miasto ma 6288 mieszkańców (2010).

Pierwotnie prowincji Bohuslän, gdzie Strömstad położony, norweski terytorium. Obszar ten został przeniesiony do Szwecji przez Traktat z Roskilde 1658.

Miasto było siedzibą wojny przeciwko Szwecji Dania-Norwegia, i więcej niż raz został zdobyty i odzyskał wieków. Wojownik król Karol XII Szwecji używane miasta jako przyczółka dla jego kampanii przeciw Norwegii w 1716/18.

Koster archipelag jest popularnym miejscem turystycznym, które mogą być osiągnięte przez łódź motorową z Strömstad. Koszt składa się z dwóch głównych wysp, North Koster i Sydkoster, mniejszych wysepek, wiele niezamieszkałych i reprezentuje Sea Koster Park Narodowy. Miasto jest również znany ze swojej przystani.

Przemysł Strömstads opiera się głównie na turystyce i handlu przygranicznego z Norwegii. Pomimo niskiej populacji miasta ma dwa systembolog (sklep monopolowy) i jednym z największych centrów handlowych w Skandynawii, Centrum handlowe Nordby. Ledwie Strömstad tylko sklep monopolowy, ale spowodował problemy komunikacyjne w pobliżu sklepu. Norwegowie są znane do tworzenia problemów drogowych w Wielki Czwartek przed Wielkanocą, kiedy nie ma dnia wolnego Szwecja.Jako rozwiązanie problemu przechowywane Systembolaget zamknięte w czwartki.

Najbliższe lotnisko jest Moss Airport Rygge jest 55 dalej.Gothenburg-Landvetter Airport znajduje się około dwie godziny na południe.