Wypożyczalnia samochodów Svolvær

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Svolvær

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Svolvær. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Svolvær. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Svolvær

Wynajem samochodu Svolvær
Wynajem aut Svolvær

Svolvær centrum miasta i administracyjnych gminy w Nordland Nordland. Jest on usytuowany w pobliżu Lofotów w południowo-wschodniej części Austvågøy wychodzą na fiord. Svolvaer Miasto ma 4230 mieszkańców (2012). Wraz Svolvær i Kabelvag położony 3 km na południe, mniej więcej stałą osadę około 6000 mieszkańców.

Połowy Lofoten tradycyjnie stanowiły podstawę egzystencji Svolvær. Svolvaer Lofoten dziś największa wioska rybacka z wszechstronnego przemysłu rybnego, a także najważniejszym ośrodkiem handlowym na Lofotach.

Svolvaer jest ważnym centrum komunikacji z króla Olava drogi (E 10) i ma duży port z nadmorskich szlaków towarowych i łodzie lokalnych, oraz wyrazić Vesterålen, Narvik i Bodø.Miejsce tych i miejsce spotkań Hurtigruten Bergen – Kirkenes.

Svolvaer jest doskonałą bazą wypadową, z której doświadczyć epicki charakter Lofotach z plaż, morza i gór. Ale Svolvær i Kabelvag oferuje również doskonałe kulturalnych i artystycznych możliwości i przyciąga wielu artystów. Na Coastal Voyage nabrzeże placu Kultura Lofoten jak ma pełen program koncertów i spektakli w ciągu roku. W Kabelvåg jest Nordland Art and Film School i kilka galerii i muzeów. Północna Norweskie Centrum Artist w mieście Svolvaer. Śpiewaków i kompozytorów i Kari Bremnes Lars pochodzących z miasta.

Svolvaer lotnisko w Helle, ca. 6 km na wschód od Svolvaer.