Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Szczecin

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Szczecin. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Szczecin. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Szczecin

Wynajem samochodu Szczecin
Wynajem aut Szczecin

Szczecin jest jednym z najstarszych i największych miast Polski z liczbą ludności 407.811 (2011) mieszkańców położone w północnej Polsce, na granicy z Niemcami.Centrum obejmuje obie strony Odry, a także na kilku wyspach.

Jedną z jego atrakcji jest stare miasto z kawiarniami, restauracjami i sklepami. Stare Miasto zostało odnowione w latach 1990-tych, i wielu nowych budynków są rekonstrukcje budynków, które zostały zniszczone w czasie II wojny światowej. Po wojnie nie było pewne, czy miasto powinno być częścią Niemiec lub zostać włączone w Polsce, ale to było w 1946 roku, postanowił, że będzie polski.

Jest to ważne centrum kultury z wielu teatrów, muzeów i sal koncertowych. Rodziny z dziećmi mogą się wybrać się na wycieczkę do teatru lalek Pleciuga, a dla tych, którzy lubią zamków i zabytkowych budynków Pałacu Dożów zamiast. Posiada również kilka katedr i kościołów, z których jeden jest St Jacobs Cathedral

Miasto ma mnóstwo terenów zielonych: parki i aleje i aleje drzew posadzonych w środku pola do oddzielania pól ruchu (gdzie często są ułożone tory tramwajowe). Że przypomina Paryż naturalne wyjaśnienie.Odbudowano go w 1880 według projektu Georges-Eugène Haussmann, który przeprojektowany Paryża panowania Napoleona III.

Przemysł stoczniowy jest ważne, i tutaj jest Stocznia Szczecińska, która jest największym w Polsce. Ma przemysłu rybnego i huta żelaza. Port jest jednym z największych w Polsce.

„Solidarność” Szczecin Goleniów Lotnisko znajduje się 45 km na północny wschód od miasta.