Wypożyczalnia samochodów Sztokholm Arlanda Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sztokholm Arlanda Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sztokholm Arlanda Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sztokholm Arlanda Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sztokholm Arlanda Lotnisko

Wynajem samochodu Sztokholm Arlanda Lotnisko
Wynajem aut Sztokholm Arlanda Lotnisko

Lotnisko Arlanda (ARN) znajduje się 42 km na północ od Sztokholmu. Arlanda Express to najszybszy sposób, aby dostać się między Sztokholmu i lotniska. Było także zarówno przez dalekobieżnych i podmiejskich, a lotniskiem. Większość firm wynajmu samochodów, które oferują swoje usługi na lotnisku budżetu, Sixt, Europcar, Hertz i Avis.

W 2011 19.068.812 pasażerów odwiedził lotniska Arlanda w Sztokholmie, co stanowi wzrost z trzech milionów pasażerów w ciągu dwóch lat. Około dwie trzecie pasażerów podróżujących za granicą. Lotnisko jest największym w Szwecji, a trzecie największe w krajach nordyckich.Kopenhaga jest najbardziej popularnym miejscem, po Oslo i Londynie.Ma w sumie pięć różnych terminali, jeden z nich w odniesieniu do lotów czarterowych, a są autobusy między terminalami. Sztokholm ma cztery lotniska, Arlanda, Bromma, Skavsta i Västerås, ale SAS tylko służyć Arlanda.

Dostępność usługi w Arlanda jest bardzo dobra. Istnieje ponad 40 punktów gastronomicznych, reklama lotnisko dla 150 sklepów, w tym sklepów wolnocłowych. Lotnisko ma salę bankietową, kilka zaplecze konferencyjne, kaplica, apteka, fryzjer, prysznicem, saloników VIP, centrum fitness, bank, internet bezprzewodowy bezpłatny i kliniki

Istnieje pięć hoteli na lotnisku, wiele z nich z doskonałym zapleczem konferencyjnym. Jumbo Stay Hotel jest zbudowany jak prawdziwy odrzutowcu i dysponuje 27 pokojami.