Wypożyczalnia samochodów Tønsberg

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tønsberg

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tønsberg. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tønsberg. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tønsberg

Wynajem samochodu Tønsberg
Wynajem aut Tønsberg

Tønsberg jest gmina i miasto w Vestfold Fjord Oslo. Na zachodzie gmina przeciwko Stokke, w północno-zachodniej do Re, na północy z Horten, we wschodniej części fiordu Oslo i na południe od sem. Miasto ma 41 237 (2013) mieszkańców.

Slottsfjelltårnet na Castle Rock w Tønsberg miasta punkt orientacyjny. Kamienna wieża została wzniesiona w 1888 roku.

Ze względu na piękne położenie na wyspach i Oslo Fjord marina Tonsberg jest znacznie odwiedził miasto w miesiącach letnich. Ale bogatej historii miasta i życie kulturalne również przyciągają wielu turystów. Według sag Snorri, miasto zostało założone przed bitwą pod Hafrsfjord (około 872). Jeśli tak jest w przypadku oznacza to, że Tønsberg jest najstarszym miastem. W 1201 został Tunsberghus twierdza oblegany przez króla Sverre i Birkebeiner i ostatecznie dostarczone przez Baglers którzy mieli miejsca w Tønsberg.

Miasto miało swój rozkwit w średniowieczu, gdy kilka królowie mieszkali w twierdzy Tunsberghus. Castle Rock ma dziś ruiny Tunsberghus i pozostałości kościoła Michała. Pierwotnie miasto w obszarze poniżej 63 metrów Zamek wysokiej skały w dół do fiordu. Tutaj znajdują się ruiny kilku kościołów, Opactwo św Olafa i rezydencją królewską od 1200s. Od 1700 roku, stał się centralnym Tønsberg przez norweski żeglugi i wielorybnictwa.

Ulica Network i torfu w Tønsberg są struktury pochodzące z czasów średniowiecza. Tønsbergs zachował wiele z centrum starego miasta, z drewnianymi budynkami z 1800 roku.

Istnieje wiele zabytków w Tønsberg. Jednym z nich jest statek Oseberg, Viking z 820 obecnie w Muzeum Łodzi Wikingów w Oslo. Oseberg jest wielokulturowa z hoteli, lokali i obiektów konferencyjnych, gdzie konkretnie w posiadaniu wiele koncertów i imprez w lecie.

Sandefjord Airport Torp, położony 26 mil na północny wschód od centrum miasta.