Wypożyczalnia samochodów Tournai

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tournai

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tournai. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tournai. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tournai

Wynajem samochodu Tournai
Wynajem aut Tournai

Tournai jest zarówno miasto i gmina francuskojęzycznej Belgii znajduje się 85 km na południowy zachód od Brukseli i jest na granicy z Francją.Ludność miasta wynosi 69 751 (2012) mieszkańców. Lokalny język nazywa Tournaisien.

Tournai jest z Tongeren jest najstarszym miastem w Belgii.Odegrał bardzo ważną historyczną, gospodarczą i kulturową rolę w Flandrii w średniowieczu. Również dziś odgrywa ważną rolę kulturalną w Belgii, a jej historia przyciąga wielu turystów. Co druga niedziela września odbyła się procesja, która odbywają się co roku od 1092, z wyjątkiem 1566. Tournai jest muzeum sztuki wizualnej z wielkich zbiorów, są tu dzieła Van Gogha i Rubensa.

Wśród najbardziej znanych zabytków jest Belgia najstarszy dzwonnica została zapoczątkowana w 1188. Katedra Notre-Dame de Tournai z dwunastu wieku jest imponujący budynek architektury romańskiej i gotyckiej jest znany z jego pięciu dzwonnic. Tournai Katedra jest jednym z najpiękniejszych zabytków sakralnych w świecie zachodnim z jej srebro i ozdoby z miedzi. Zarówno licencja UNESCO.

Najbliższe lotnisko jest w Lille, około 25 mil od Tournai.Brussels Airport jest 81 km od hotelu znajdują się dwa bezpośrednie pociągi z Brukseli na godzinę.