Wypożyczalnia samochodów Tromsø Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tromsø Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tromsø Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tromsø Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tromsø Lotnisko

Wynajem samochodu Tromsø Lotnisko
Wynajem aut Tromsø Lotnisko

Tromsø Lotnisko Langnes (TOS) to lotnisko położone 3 km na zachód od centrum miasta Tromsø. W 2009 zawierał niewiele ponad 1,6 mln pasażerów.

Lotnisko obejmuje obszar wokół Tromsø oraz północnej i środkowej części Troms. Na trasach do portów lotniczych w Finnmark jest Tromsø Airport, ważnym węzłem, ponieważ większość pasażerów, to dalej na południe, w kierunku Trondheim i Oslo.

Lotnisko został oficjalnie otwarty w 1964 roku. Budynek terminalu został zmodernizowany po kilka razy, że (w 1977, 1985 i 1998), ale niektóre z oryginalnych budynków są nadal w użyciu. W związku z niedawnym rozwoju dostał nowe lotnisko control tower, rozbudowana infrastruktura, wydłużony pas startowy i bezpośrednie mosty dla pieszych od bramy do samolotu.

Firmy i trasy obsługiwane z Tromso lotnisko Air Baltic (Ryga), Nordavia (Archangielsk, Murmańsk), Norwegian ( Bergen, Bodo, Londyn, Oslo, Oslo i Trondheim ), SAS (Alta, Bodø, Longyearbyen, Oslo i Trondheim – a trasa lato do Sztokholmu ), Widerøe (Alta, Andenes, Bergen, Berlevåg, Bodø, Båtsfjord, Hammerfest, Harstad-Narvik (Evenes) Hasvik, Honningsvag, Kirkenes, Lakselv, obóz przygody, Narvik (Framnes), Sandefjord, Stokmarknes, Sørkjosen Vadsø i Vardø).

Ogólnodostępne obiekty są wykorzystywane, i istnieje niewielka liczba sklepów i restauracji w budynku terminalu. W przeciwnym razie, hotel oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz pocztowy i usługi bankowe.

Aby dostać się z lotniska do centrum miasta Tromsø można pojechać autobusem lub taksówką – i chcesz wynająć samochód na lotnisku w Tromsø, jest 5 międzynarodowych agencji wynajmu samochodów do wyboru: Avis, Budget, Europcar, Hertz i Sixt.

Nie ma hoteli w okolicy lotniska, ale oferta w okolicach Tromsø jest inaczej dobre i zróżnicowane.