Wypożyczalnia samochodów Västerås

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Västerås

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Västerås. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Västerås. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Västerås

Wynajem samochodu Västerås
Wynajem aut Västerås

Västerås jest miastem położonym nad brzegiem jeziora Melar w prowincji Västmanland około 100 km na zachód od Sztokholmu. Miasto liczy 110.877 mieszkańców (2010).

Miasto chce, by się wyróżnić, jak Västerås – Mälarstaden, czyli „Västerås – miasto nad jeziorem Melar”, aby przyciągnąć turystów i nowych mieszkańców i studentów w lokalnym college’u, Mälardalen University

Västerås jest miasta o długiej historii, określane jest to jako biskupstwa już w 1120 roku. Posiada on wiele ciekawych atrakcji do zaoferowania, dwa z nich znajdują się: Zamek Västerås z 1200s położonych w mieście i katedry z tego samego okresu. Tido Zamek, położony na obrzeżach miasta ma największą w Europie kolekcję zabawek i zajazd.

Miasto posiada wiele muzeów, Västmanland County Museum ma zarówno sztuki i historii, aby pokazać, podczas Vallby Skansen posiada ponad 40 różnych budynków w Västmanland a latem istnieje wiele działań, w muzeum.

W dzielnicy znajduje Kyrkbacken stare drewniane domy i pozostałości nieregularnej sieci ulicznej z późnego średniowiecza.

Västerås jest inaczej narodzin szwedzkiej sieci odzieżowej H & M, jedna z największych światowych marek odzieżowych. Ich pierwszy sklep został otwarty w mieście w 1947 roku.

Sztokholm-Västerås Airport znajduje się 8 km od centrum Västerås.