Wypożyczalnia samochodów Warszawa Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Warszawa Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Warszawa Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Warszawa Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Warszawa Lotnisko

Wynajem samochodu Warszawa Lotnisko
Wynajem aut Warszawa Lotnisko

Warsaw Frederic Chopin Airport (WAW) – nazwa pochodzi od słynnego kompozytora światowej – znajduje się 10 km na południowy zachód od Warszawy centrum.Lotnisko obsługuje ponad 8 milionów pasażerów rocznie.

Lotnisko było w tym samym miejscu od 1910 roku, a od 1934 roku, główne lotnisko w Polsce znajduje się tutaj. Zgodnie z 2 Wojna została całkowicie zniszczona przez bomby, ale nowy terminal międzynarodowy został ukończony w 1969 roku. Bieżący terminal został wybudowany w 1992 roku w celu oddzielenia ruchu krajowym i międzynarodowym.

Nowy port lotniczy został ukończony w 2008, 40 km na północ od Warszawy – i służy jako lotnisko ulga dla głównego lotniska, zwłaszcza gdy chodzi o ruch czarterowy. To w końcu być w stanie obsłużyć 2,3 milionów pasażerów.

Liczba linii lotniczych, jak i polskim międzynarodowym, działa wiele regularnych lotów do miejsc w całej Europie.

Nie ma pociąg z lotniska do centrum Warszawy, ale autobus jest dobry – i można było również wziąć taksówkę. Jeśli chcesz wynająć samochód w Warszawie, wiele międzynarodowych firm wynajmu samochodów na lotnisku jej oddziałów – w tym Avis, Budget, Europcar, Hertz i krajowym.

Warsaw Airport posiada przydatną wybór sklepów, restauracji i barów. Istnieją również dwa kafejek internetowych na lotnisku. Ponadto, nie są sale konferencyjne, liczniki informacji, banki, bankomaty, kantorach, poczta i centrum medyczne.

Niedaleko lotniska, są dwa mniejsze hotele – Falcon Transit Hotel i Courtyard by Marriott. W przeciwnym razie, wybór hoteli w dużych i zróżnicowane w okolicach Warszawy.