Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Warszawa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Warszawa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Warszawa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Warszawa

Wynajem samochodu Warszawa
Wynajem aut Warszawa

Warszawa jest stolicą Polski i największy w kraju miasta.Jest też najważniejszym ośrodkiem kultury, nauki, polityki i przemysłu. Warszawa znajduje się nad Wisłą, około 350 km na południe od wybrzeża Bałtyku – a ludność miasta właściwego jest około 1,7 miliona (2008). Biorąc obszary podmiejskie z rosnącej populacji prawie 3 mln.

Warszawa ma status miasta od 1334, a miasto już od dawna odgrywają kluczową rolę w różnych władców (w tym szwedzki, niemiecki i rosyjski). Różne wpływy kulturowe pozostawiła swój ślad w architekturze miasta – który został poważnie uszkodzony w czasie 2 World War.

Stare Miasto (Stare Miasto) jest historycznym centrum Warszawy został odbudowany po wojnie, w taki sposób, że sukcesem weszła na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – jako szczególny przykład historycznego dziedzictwa UNESCO.Wiele atrakcji Warszawy najbardziej znanych są tylko w obrębie Starego Miasta. Obejmuje to imponujący Plac Palace z Zamku Królewskiego i kolumny Zygmunta Kobbertakspalasset – i zabytkowego Rynku, który jest otoczony przez piękne budynki z cegły. Także pozostałości murów twierdzy i portu wielkiego Pałacu Branickich muszą być wymienione, który jest zbliżony do Zamku Królewskiego.

Warszawa ma także wiele wspaniałych kościołów pokazać. Wśród nich znajdują się: Katedra św Jana (zbudowany w drugiej połowie 1400), Kościół Jezuitów z początku lat 1600-tych i kościoła św Marcina z 1300 roku. Inne sugestie kościoły są Florian i Michael Bazylika Katedralna, św Anny Kościół i św Alexander Kościół.

W przeciwnym razie w Warszawie wielkie europejskie centrum kulturalne – z kilku teatrów, sal koncertowych i Opera. Ponadto istnieje kilka interesujących muzeów miasta. Jednym z najbardziej popularnych jest Muzeum Fryderyka Chopina (dedykowane do kompozytora światowej sławy), ale także Muzeum Narodowe, Warszawa Muzeum Historyczne oraz specjalny silnik muzeum jest warte odwiedzenia.

Warszawa jest także miasteczko handlowe – z kilku dużych centrów handlowych, w uzupełnieniu do bardziej tradycyjnych rynkach. W przeciwnym razie, istnieje wiele sklepów na Starym Mieście, gdzie takie można kupić pamiątki i typowe polskie rękodzieła.

Najbliższe lotnisko jest Warsaw Frederic Chopin Airport, położony 10 km na południowy zachód od Warszawy.