Wypożyczalnia samochodów Winnipeg

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Winnipeg

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Winnipeg. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Winnipeg. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Winnipeg

Wynajem samochodu Winnipeg
Wynajem aut Winnipeg

Winnipeg jest stolicą i największym miastem w prowincji Manitoba w Kanadzie liczące 730.018 mieszkańców (2011).Położony jest u zbiegu rzek Assiniboine i Red River spotkać w środku Kanadzie.

Pierwszym Europejczykiem, który przybył tutaj był pan de La Verendrye, francuski oficer, który przyszedł do obszaru, w 1738 roku. Ale obszar Winnipeg już ważnym ośrodkiem handlu na rdzennej ludności przed Europejczycy przybyli. Dziś miasto jest jednym z najważniejszych handlowych, kanadyjskiego centrum finansowego i przemysłowego.

Winnipeg ma bardzo dobrze rozwiniętą kulturę i sztukę z własnym Symphony Orchestra i Royal Winnipeg Ballet jest Kanada najstarszy zespół baletowy. Winnipeg jest znany z wielu filmowych i reklamowych, firm produkcyjnych i dużej niezależnej społeczności filmowej. Winnipeg trzy największe sztuki teatralne miejsca są Centennial Concert Hall, Manitoba Theatre Centre (MTC) i Pantages Playhouse.

Miasto jest znane z wielu festiwali. Jednym z nich jest Folklorama jest największym i najstarszym wielokulturowy festiwal na świecie. Winnipeg Fringe Theatre Festival to drugi największy alternatywny festiwal teatralny w Ameryce Północnej jako Winnipeg International Writers Festival przynosi twórców z całego świata do Winnipeg na warsztaty i odczyty.

Winnipeg James Armstrong Richardson International Airport znajduje się 10 km od miasta.