Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Wrocław

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Wrocław. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Wrocław. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Wrocław

Wynajem samochodu Wrocław
Wynajem aut Wrocław

Wrocław (niem. Breslau) położony jest w południowo-zachodniej części Polski – i ma około. 633.000 mieszkańców (2010). Odra dzieli miasto na dwie części, i przez cały historii wrocławskiego głównej arterii, a także wykonane miastu ważną środkowoeuropejski port rzeczny. W roku 2000, Wrocław uczczenia 1000-lecia.

Wrocław jest jednym z Polski Najważniejsze miasta przemysłowe – w tym duża produkcja samochodów, autobusów i wagonów kolejowych.Spośród głównych grup przemysłowych, które wykazało się we Wrocławiu, Siemens i Volvo. W przeciwnym razie, miasto słynie z uczelni, w tym Uniwersytet Wrocławski – założony w 1702 roku.

Podobnie jak większość innych polskich miastach zostały poważnie uszkodzone w czasie Wrocławiu 2 Świat – zwłaszcza w uwięzi wojennej. Kilka wielkich zabytków są przebudowywane (który kopie starych) w okresie powojennym. Obejmuje to Katedra 1100S. Jednakże, istnieje kilka zabytkowych budynków, które oszczędzono podczas zamachów, w tym pięknej Kościoła Idzis od 1230 – Św który teraz Wrocław najstarsze budynki przeżyły. Atrakcja sama w sobie jest tak Domkirkeøya – pierwotnie wyspa na Odrze, która jest teraz połączony z lądem. Oprócz takich katedry znajdujemy miasta ogród botaniczny here (zbudowany w 1811).

Na południowym brzegu Odry jest Wrocław Stare mury obronne, oraz w nich istnieje kilka zachowane – i część odrestaurowany – średniowieczne budynki. Ponadto, znajdziemy tutaj na Starym Rynku – obok odbudowanego kościoła Elżbiety ze swoim 83-metrowej wieży. Na wałach można inaczej doświadczyć szczególnej wizji malarstwa historycznego Panoramy Racławickiej – pierwotnie malowane w Lwowie w 1894 roku, ale przeniósł się do Wrocławia w 1945 roku. Tworzy okrąg o obwodzie nawet o 120 metrów, a stanowią ważne wydarzenie historyczne.

Popularne atrakcje turystyczne to Muzeum Narodowe indziej – np. ma wielką kolekcję sztuki średniowiecznej i muzeum architektury – z działu, który pokazuje odbudowy po wojnie.

Najbliższe lotnisko jest Copernicus Wrocław Airport, położony około 10 km na południowy-wschód od miasta.