Wypożyczalnia samochodów Zug

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Zug

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Zug. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Zug. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Zug

Wynajem samochodu Zug
Wynajem aut Zug

Zug położony jest w północnej Szwajcarii i jest centrum administracyjnym kantonu o tej samej nazwie.Miasto leży nad brzegiem Zugersjøen – ok. 30 km na południe od Zurychu.Istnieje około 26.000 mieszkańców w Zug (2010).

Zug jest jednym z najbogatszych kantonach w Szwajcarii. To przede wszystkim ze względu na niski poziom opodatkowania, który dokonał wiele międzynarodowych firm przyjęły się tutaj.

Tak jak w wielu innych miastach w Szwajcarii, jest dobrze zachowane średniowieczne miasto Zug. Oto fragmenty starych murów miejskich z 1500s nienaruszony – i niektóre tak stare mieszczańskie. W przeciwnym razie istnieje kilka pojedynczych budynków w mieście, które są popularne miejscowości turystyczne – w tym Świętego Oswalda Kościół, który został wybudowany w latach 1478 i 1545. Jest uważany za jednego z najbardziej imponujących budynków w Szwajcarii od końca epoki gotyku. Również ratusz z 1505 jest warte odwiedzenia.

Inaczej Castle (starsi części z 1000), gdzie Palace Museum – jest jednym z Zugs atrakcji. Stąd są fantastyczne widoki na miasto i Zugersjøen. Kolejny punkt orientacyjny, wieża zegarowa „Zytturm” z 1300 roku. Obejmuje to także zegar astronomiczny.

Istnieje również kilka interesujących muzeów w Zug, w tym Obok muzeum – z eksponatów związanych z epoki lodowcowej, kamienia i brązu.

Najbliższe lotnisko jest Zurych-Kloten International Airport, położony 50 km na północ od Zug.