Wypożyczalnia samochodów Zurych Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Zurych Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Zurych Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Zurych Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Zurych Lotnisko

Wynajem samochodu Zurych Lotnisko
Wynajem aut Zurych Lotnisko

Zurich (ZRH), zwany także „Flughafen Kloten”, położony w miejscowości Kloten – około 12 km na północ od Zurychu centrum.To Szwajcaria jest największe lotnisko – a także bazą dla Swiss International Air Lines, Lufthansa.Lotnisko obsługuje ponad 20 milionów pasażerów rocznie.

Zurich Airport została założona w 1921 i od tego czasu rozszerzyła się kilka razy – ostatnio w 2003 roku. Następnie nowy budynek terminalu oraz został stworzony automatycznego połączenia kolejowego między nowym i starym terminalu.

Wiele linii lotniczych międzynarodowe są odpowiedzialne za różne stacjonarnych usług trasę do miejsc w całej dużej części świata.

Jest tam duży wybór kawiarni, restauracji i sklepów na lotnisku w Zurychu. Biorąc pod uwagę, że Szwajcaria nie jest członkiem UE, cła oferta do wszystkich zagranicznych pasażerów wyjątkowo duże.

Publicznych obiektów w innych okolicznościach, duże centrum konferencyjne wspomniane. Istnieje liczba wynajmujących biura i sale konferencyjne mogą pomieścić do 120 osób. Centrum oferuje usługi fax, telefon i internet kursu.

Aby dostać się z lotniska w Zurychu do Zurychu centrum miasta, masz wiele opcji. Istnieją pociągi z jednej stacji do jednego z budynków terminalu – nie tylko do Zurychu, ale również Berno, Bazylea i Lucerna / Luzern. Również autobus jest bardzo dobre (i obejmuje również autobusy nocne). W przeciwnym razie, można oczywiście użyć taksówki.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Zurychu, sławy i międzynarodowych agencji wynajmu samochodów Avis, Budget, Europcar, Hertz, National i Sixt biura na lotnisku.

Istnieje wiele hoteli w blisko lotniska w Zurychu. Najbliżej jest Hilton Zurich Airport i Novotel Zurich Airport Messe. Wiele hoteli, które są nieco dalej, oferuje bezpłatny transfer z lotniska.