Wypożyczalnia samochodów Bergamo

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Bergamo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bergamo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bergamo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bergamo

Wynajem samochodu Bergamo

Wynajem aut Bergamo

Bergamo jest stolicą prowincji Bergamo, znajduje się we włoskiej Lombardii wsi – 40 km na północ od Mediolanu.Jest to krótki dystans do Alp i pięknych dolin Valle Brembana i Valle Seriana się w dzielnicy Bergamo. Ludności około 115.000 mieszkańców w Bergamo (2010), który ma jakąś produkcję (szczególnie tekstylia, żywność, elektronika). Miasto ma też własny uniwersytet, który został otwarty w 1968 roku.

Bergamo był, podobnie jak wiele innych włoskich miastach, założony w starożytności przez Rzymian – i bar, kiedy Bergomum nazwa. W najnowszej historii miasto było pod inną kontrolą. Wśród innych należał do Wenecja od 1428-1797 – a później w Austrii, aż stał się włoski w 1859 roku.

Stare miasto, Città Alta, jest sama w sobie dużą atrakcją turystyczną – i jest także domem dla wielu z miasta klejnotów architektury – w tym Piazza Vecchia. Na rynku możemy znaleźć Palazzo della Ragione od 1190 – który jest najstarszy ratusz – i Palazzo della Biblioteca z początku 1600. Inne ważne budowle to m.in. Palazzo Broletto i kościół Santa Maria Maggiore, zarówno z czasów średniowiecza.

Nowa dzielnica, Città Bassa, charakteryzuje się intensywnym życiu zawodowym – i jest domem dla wielu centrów handlowych. Ulice są inaczej zdominowany przez różnego rodzaju przedsiębiorstw i instytucji finansowych.

Najbliższe lotnisko znajduje się Bergamo Airport, położony 45 km na północny wschód od miasta.

Menu