Wypożyczalnia samochodów Nicea

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nicea

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nicea. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nicea. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nicea

Wynajem samochodu Nicea

Wynajem aut Nicea

Nicea znajduje się na Riwierze Francuskiej (Lazurowe Wybrzeże) i ma około. 350.000 mieszkańców (2010). Jeżeli szacuje się przedmieścia, prowadzi ludność regionu miejskiego do ponad 1 mln. Nicea jest najpopularniejszym francuskim miastem turystycznym po Paryż, i odbiera turystów roku stada.

To był punkt handlowy i Roman po wojskowych tu już w czasach przedchrześcijańskich, a w czasach rzymskich było to małe miasto.

Jego historia od wieków burzliwe, i kilka razy został on zarządzany przez Włochów (stan Piemonte). Miasto jest nazywane stale Nizza w języku włoskim

Oprócz tego Nicea jest popularne wakacje i rekreasjonsby dla turystów z całej Europy i Ameryki, ale również ma wiele unikalnych atrakcji do zaoferowania. Przede wszystkim, Old Town (Vieille Ville) wspomniano – uroczy “serce”, z wąskimi brukowanymi uliczkami i niski ceglany budynek zachował swój średniowieczny charakter. Tutaj można cieszyć się życiem na małych, przytulnych restauracji i odwiedzić niektóre z wielu straganów kwitnącej ulicznych.

W sąsiedztwie znajdują się architektoniczne perełki, takie jak barokowa katedra “St Reparate” z 1600 i stały starym pałacu “Palais Lascaris”, takich jak zawiera wiele ciekawych sztuki i rzemiosła (freski, świeczniki, obrazy, porcelana, itp.). Kolejny wspaniały gmach musi go zobaczyć, jest “Le Chateau” – przede wszystkim przeżyć zapierające dech w piersiach widoki na miasto z 92-metrowej skały, zamek leży. Możesz wziąć windą na górę, lub – jeśli jesteś fit – wejdź po schodach na górę.

Istnieje również wiele innych atrakcji w mieście, w tym Matisse Museum, który przedstawia zarówno słynne życie malarza Henri Matisse i jego sztuki. A może wizyta w Cours rynek Saleya kwiat kusi? Można tam zobaczyć, zapach – albo kupić – kwiaty we wszystkich kolorach i kształtach. Wokół kwiatu rynku, istnieje wiele restauracji, kawiarni i cukierni.

I tak nikt nie może odwiedzić Nicei bez doświadczania świata słynnej “Promenade des Anglais”, który został zbudowany w 1800 roku przez angielskiego bogaczy. Stoi w marker tożsamości dla całej Riwierze. Jest tam również restauracje, luksusowe zakwaterowanie w wierszu, a promenada jest popularna plaża. Wizyta w Nicei w lutym, można doświadczyć tradycyjnego karnawału – co jest prawie tak sławny jak ekwiwalent Wenecja i Rio.

Najbliższe lotnisko jest Nicea-Côte d’Azur Airport, położony 6 km na południowy zachód od miasta.

Menu