Wypożyczalnia samochodów Nowy Jork Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Nowy Jork Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nowy Jork Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nowy Jork Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nowy Jork Lotnisko

Wynajem samochodu Nowy Jork Lotnisko

Wynajem aut Nowy Jork Lotnisko

John F. Kennedy International Airport (JFK) to największy i najważniejszy port lotniczy w USA. Znajduje się on w dzielnicy Jamajka z Nowego Jorku dzielnicy Queens, i służy temat. 47.000.000 pasażerów rocznie.Istnieją również dwa inne główne lotniska w dzielnicy Nowy Jork (La Guardia i Newark).

Lotnisko zostało rozpoczęte w 1942 i otwarty dla lotnictwa cywilnego w 1948 roku. Do czasu zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy’ego w 1963 roku była oficjalna nazwa Nowy Jork International Airport. Dziś nazywają lotnisko zwykle krótki, JFK Airport.

John F. Kennedy Airport dziewięć terminali, ale w ostatnich latach, niektóre z nich od czasu do czasu były zamknięte z powodu remontu. Praca ta jest już prawie zakończone.

Liczba międzynarodowych linii lotniczych obsługują dużą liczbę regularnych lotów do miejsc na całym świecie.

Aby dostać się z lotniska do centralnej części Nowego Jorku, można skorzystać z pociągu, metrem i autobusem. Zwykłe autobusy miejskie i autobusy na lotnisko. Ponadto działa specjalnych autobusów wahadłowych z lotniska do innych miejsc na Manhattanie.

W przeciwnym wypadku można użyć żółtego taksówki. Limuzyny z kierowcą jest również dostępny, jeśli chcesz wpłacić pieniądze na to.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Nowym Jorku, jest więcej możliwości w John F. Kennedy Airport. Międzynarodowych agencji, takich jak Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz i National reprezentowane są tam.

Jest tylko jeden hotel na lotnisku – Ramada Plaza Hotel. Istnieje jednak kilka hoteli w społeczności, w tym lotniska Best Western JFK Airport, Comfort Inn JFK, JFK Holiday Inn, Hilton Garden Inn JFK Courtyard by Marriott – wszystkie z bezpłatnego transportu do iz lotniska.

Obiekty użyteczności publicznej w zakresie sklepów, restauracji, kawiarni i barów są bardzo dobre na wszystkich terminalach. Jeśli występują problemy z jej stóp w tym dużym lotnisku, można skontaktować się z jedną z wielu przedstawicielami turystów Aid. Są one rozpoznawalne w czerwonych kurtkach.

Menu