Wypożyczalnia samochodów Nowy Jork Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem aut Nowy Jork

Porównaj ceny i znajdź wynajem samochodów w Nowy Jork od znanych i lokalnych firm wynajmu samochodów. W cenę zakwaterowania wliczono ubezpieczenia i nieograniczony przebieg. Zaoszczędź do 70% na wynajmie samochodu w Nowym Jorku przez nas.

Przewodnik po Nowym Jorku

Bilutleie New York
Nowy Jork Wynajem samochodów

Nowy Jork jest największym miastem w Stanach Zjednoczonych i znajduje się w stanie o tej samej nazwie – a dokładniej na końcu rzeki Hudson. W samym Nowym Jorku, istnieje około 8,2 milionów ludzi (2011), ale jeśli cały obszar metropolitalny (który obejmuje również Long Island / Northern New Jersey) populacja wzrasta do zdumiewające 19 milionów.

Nowy Jork jest prawdopodobnie najbardziej wielokulturowym miastem na świecie – tyglem dla wielu tradycji kulturowych. Została założona jako holenderskie miasto kolonialne w 1626 roku pod nazwą Nieuw Amsterdam, i otrzymał swoją obecną nazwę w 1664 roku.

Przez krótki okres (1789-1790), Nowy Jork był stolicą Stanów Zjednoczonych – ale nie zajmuje pozycję największego miasta w Stanach Zjednoczonych aż do 1810 roku. Od tego momentu miasto uległo szybkiemu rozwojowi – nie tylko dzięki otwarciu Kanału Erie w 1825 roku. To połączone ważne połączenie z „The Great Lakes” – i doprowadziły do Nowego Jorku rozwijających się w największym mieście portowym Ameryki Północnej. Imigranci ze wszystkich zakątków świata w końcu przybywali.

Nowy Jork jest podzielony na pięć dzielnic, tak zwane „dzielnice”. Centralną dzielnicą jest Manhattan, który jest centrum pierwotnego miasta. Znajduje się na wyspie między rzeką Hudson a rzeką East. Na wschód od Manhattanu znajduje się kontynentalny Bronx, a zachodnie dzielnice Queens i Brooklyn znajdują się na Long Island. Piątą dzielnicą jest Staten Island.

Manhattan jest nadal centrum administracyjnym i gospodarczym Nowego Jorku i jest podzielony na trzy „strefy”: Downtown, Midtown i Uptown . Wzór ulicy przypomina siatkę, a wszystkie ulice mają tylko ponumerowane nazwy (1st Street itp.). Jedyną rzeczą, która łamie symetryczny wzór jest słynna ulica Broadway – który idzie skośny w górę od Battery Park na dalekim południu Manhattanu. Powodem tego rozpadu jest to, że Broadway był pierwotnie starą drogą w kraju.

Atrakcji

Atrakcje w Nowym Jorku są tak liczne, że tutaj tylko kilka. W mieście znajdują się jedne z najbardziej centralnych muzeów sztuki w Ameryce Północnej. Przede wszystkim są to „Metropolitan Museum of Art”, „Museum of Modern Art”, „Guggenheim Museum„, „New Museum of Contemporary Art”, „Frick Collection” i „Museum of Primitive Art”. Inne godne uwagi instytucje kulturalne to New York Philharmonic Orchestra, Metropolitan Opera i New York City Ballet.

Nowy Jork ma wiele atrakcji, gdzie Statua Wolności jest jednym z najbardziej znanych

W przeciwnym razie Statua Wolności – Statua Wolności – znajduje się przy wejściu do miasta, jednej z najczęściej fotografowanych atrakcji na świecie. Został wydany jako oficjalny prezent od Francji, i został odsłonięty w 1886 roku. Również 381-metrowy wieżowiec Empire State Building jest jednym z najbardziej popularnych zabytków w mieście na świecie. Jeśli antena na górze jest zliczona, najwyższy punkt wznosi się ponad 440 metrów nad ziemią. A jako miasto handlowe, Nowy Jork może zaoferować praktycznie wszystko.

Zwiedzanie Nowego Jorku z wypożyczalnią

Jeśli jesteś wBig Applei chcesz zobaczyć trochę więcej wschodniego wybrzeża Ameryki, wynajem samochodów jest zwykle najprostszym środkiem transportu. Wschodnie wybrzeże ma wiele miejsc, które warto odwiedzić, zarówno w kraju, jak i na morze. Oto niektóre z najbardziej popularnych miejsc jazdy, które mają Nowy Jork jako punkt wyjścia.

Long Island (Nowy Jork)

Long Island – Jedna z najlepszych piaszczystych plaż na świecie

Ludzie w Nowym Jorku lubią chodzić na plażę, zwłaszcza latem, gdy temperatura jest najwyższa. W tej części wschodniego wybrzeża Ameryki ludzie są nieco zepsute, jeśli chodzi o piękne plaże. Wiele z najlepszych i najlepszych znajduje się na Long Island, rozległy półwysep, który biegnie prosto na wschód od Manhattanu.

W tej okolicy, wielu z najbogatszych miast mają swoje domy letnie na działce plaży, ale większość plaż są nadal dostępne dla każdego. Coopers Beach i Main Beach są uważane za jedne z najlepszych miejsc do odwiedzenia. Jest piasek kredowy biały, morze przyjemne, a w obu miejscach jest więcej niż wystarczająco dużo hoteli, restauracji i zajęć, o które należy dbać.

 • Z Manhattanu w Nowym Jorku do Coopers Beach poza Southampton jest to około 155 kilometrów. Czas jazdy wyniesie około 1 godziny i 45 minut.
 • Do Main Beach w East Hampton, i prawie na samym skraju Long Island, to około 100 mil. Czas jazdy z Manhattanu będzie około 2 godzin.
Od Manhattanu do Wodospadu Niagara, to około 400 mil

Wodospad Niagara – jeden z największych zabytków Ameryki

Wodospad Niagara to trzy wodospady położone prawie jeden na drugim. Jest to jeden z najbardziej znanych zjawisk przyrodniczych w Ameryce, a wśród głównych zabytków. Wodospady są końcem rzeki Niagara, która łączy wielkie jeziora Jeziora Erie i Jeziora Ontario razem.

Znajdują się one również na granicy USA-Kanada, z Toronto miastem Canada Toronto w pobliżu. Zwiedzanie wodospadu Niagara z bliska jest wyjątkowym doświadczeniem przyrody, chociaż miejsce to może być pełne turystów. Istnieje wiele działań, które przemawiają do większości, w tym platformy widokowe, wieże widokowe, akwarium, centrum przygód, restauracje na skraju wodospadów, a można dostać się na przejażdżkę łodzią przez dziką wodę.

 • Z Manhattanu do Wodospadu Niagara jest około 400 mil. Czas wykonywania bez zatrzymania będzie między 6 i 7 godzin.
 • Jeśli masz czas, zaleca się, aby odwiedzić kanadyjską metropolię Toronto w tym samym policzek (80 mil dalej). Najpierw skontaktuj się z wypożyczalni samochodów o zasadach, aby przynieść swój samochód do Kanady.
Waszyngton z Washington Memorial na pierwszym planie

Waszyngton – Stolica Stanów Zjednoczonych

Ci, którzy mają czas i wynajem samochodów, gdy są w Nowym Jorku należy rozważyć jazdy do stolicy kraju, Waszyngtonie. Tutaj można zobaczyć Biały Dom, Kongres,Lincoln Memorial, Jefferson Memorial, Washington Monument i wiele innych zabytkowych budynków i pomników, że większość ludzi słyszała wcześniej. Waszyngton jest również miastem znanym z wielu dobrych restauracji, dobrych zakupów, a nie tylko wielu muzeów.

 • Od Manhattanu do centrum Waszyngtonu, to około 230 mil. Czas wykonywania bez zatrzymania będzie zwykle między 3,5 a 4 godzin.
 • Mijasz miasta Filadelfii i Baltimore drogą do DC, a wycieczkę można również połączyć z wizytą w Atlantic City.
Promenada z popularnymi restauracjami i pubami

Atlantic City – Wschodnie Wybrzeże Las Vegas

Atlantic City znajduje się w sąsiednim New Jersey,na południe od Nowego Jorku. Miasto słynie z pięknych plaż, dróg deskowych, kasyna i luksusowych hoteli. Miał złoty wiek w zakazie, ponieważ w Atlantic City zakaz spożywania alkoholu był mniej lub bardziej pomijany. To sprawiło, że ludzie przyszli tu, aby się dobrze bawić. Atlantic City stało się w ten sposób ważną częścią przestępczych imperiów biznesowych mafiosos, takich jak Al Capone i Charles „Lucky” Luciano.

Miasto pozostaje bardzo popularnym miejscem, szczególnie dla nowojorczyków na weekendową przerwę. To z pewnością nie jest tak livat tutaj jak w dawnych czasach, ale miasto nadal ma urok i powinny być odwiedzane, jeśli jesteś na tej krawędzi Stanów Zjednoczonych i masz wynajem samochodów.

 • Z Manhattanu do Atlantic City jest to około 210 kilometrów. Większość podróży odbywa się na autostradzie, a czas jazdy będzie około 2 godzin w regularnym ruchu.

Parking i ruch z wypożyczalni samochodów

Zwykle trudno jest znaleźć bezpłatny parking uliczny w Nowym Jorku, a zwłaszcza na Manhattanie. Jeśli znajdziesz miejsce, uważaj, aby nie zostawić samochodu dłużej niż legalne, lub dłużej niż zapłaciłeś. W Nowym Jorku policja szybko rozdaje grzywny, a samochód można odholować. Zdecydowanie najlepsze opcje są do korzystania z jednego z wielu garaży,lub umieścić samochód od ciebie w garażach hotelu. Podaj ceny z wyprzedzeniem. Niektóre garaże są znacznie droższe niż inne, nawet jeśli znajdują się w tej samej okolicy.

New York Times square, Midtown na Manhattanie w nocy

Ruch w Nowym Jorku, a zwłaszcza na Manhattanie, może być zarówno gęsty, jak i gorączkowy. To samo dotyczy godzin szczytu na autostradach i drogach ekspresowych, które idą do i z centrum miasta. Wielu mieszkańców uważa, że jazda po mieście jest niepraktyczna i uciążliwa. Chociaż w większości dobrze przystosowane do ruchu samochodowego, istnieje tak wiele samochodów na drogach, że trzeba bardzo długo, aby dostać się między. Metro i taksówka są zwykle znacznie lepszym rozwiązaniem.

 • Należy pamiętać, że nie wolno skręcić w prawo na czerwonym świetle w Nowym Jorku. Jest to dozwolone w większości innych miejsc w Stanach Zjednoczonych, ale nie tutaj.

Lotnisko

Nowy Jork jest obsługiwany przez aż trzy główne lotniska. Największym jest John F. Kennedy International Airport, zwykle w skrócie JFK. Lotnisko znajduje się w dzielnicy Queens i głównie obsługuje loty międzynarodowe. Tutaj, między innymi, większość dużych linii lotniczych z siedzibą w europejskich miastach ziemi. Newark Liberty International Airport jest prawie tak duży, jak JFK mierzona w liczbie pasażerów. To lotnisko znajduje się w Newark w sąsiednim New Jersey, ale służy również Nowy Jork. Najmniejszą z trzech lotnisk, na które można dotrzeć, jest lotnisko LaGuardia. Podobnie jak JFK, ten znajduje się również w dzielnicy Queens.

Terminal 5 na międzynarodowym lotnisku Johna F Kennedy’ego w Nowym Jorku.

Car Hire w: John F. Kennedy International Airport

Istnieje w sumie 8 terminali w JFK, a wszystkie mają własne centrum dla firm wynajmu samochodów. Większość największych międzynarodowych firm znajduje się we wszystkich budynkach terminali. Jednak sprawdź z wyprzedzeniem, które terminale znajdziesz firmę, z której będziesz miał wypożyczony samochód. Przedjeżdejmanie się między terminalami i tak nie jest trudne, a cały czas jest autobus wahadłowy. Wszystkie samochody są zaparkowane na Stacji Federal Circle, i można się tam dostać z sportaxi (AirTrain), który odjeżdża ze wszystkich terminali.

 • Z JFK do Central Park na Manhattanie, to około 27 mil, z czasem jazdy około 35 minut.

Car Hire – Newark Liberty International Airport

W Newark, łatwo jest znaleźć centrum, w którym wypożyczalnie samochodów mają swoje biurka. Możesz wziąć AirTrain (sportaxi) do stacji P3,gdzie samochody są również zaparkowane.

 • Z Newark do Central Park na Manhattanie, to około 20 mil, z czasem jazdy około 30 minut.

Car Hire – LaGuardia Airport

W LaGuardia wszystkie wypożyczalnie samochodów znajdują się w tym samym centrum. Aby dostać się do centrum, weź własne autobusy obsługiwane przez każdą wypożyczalnię samochodów. Obaj odbierają i wyruszają na pasażerów poza Terminal A (Marine Air Terminal). Dlatego, jeśli samolot przylatuje do innego terminalu, należy wziąć własny autobus wahadłowy, który biegnie między terminalami (czerwona lub niebieska linia).

 • Z LaGuardia do Central Park na Manhattanie, to około 11 mil, z czasem jazdy około 25 minut.